به سایت واحد تحقیقات اختلالات ارتباطی خوش آمدید

previous pauseresume next

صورت جلسات شورای پژوهشی

 

جلسه شورای پژوهشی واحد تحقیقات اختلالات ارتباطی۹۴/۷/۵

 

جلسه شورای پژوهشی واحد تحقیقات اختلالات ارتباطی در تاریخ ۹۴/۷/۵ با حضور اعضای شورای پژوهشی واحد تحقیقات برگزارگردید. در این جلسه مصوب شد مسابقه ای جهت طراحی لوگوی واحد در دانشکده علوم توانبخشی برگزار گردد و نیز جلسات شورا در دومین چهارشنبه هر ماه ساعت ۱۴-۱۳ برگزار شوند. در مورد چگونگی پذیرش طرح های پایان نامه ای نیز بحث و تبادل نظر صورت گرفت و مقرر شد تا در صورتی که طرحی در مرکز تصویب شده و به چند بخش تقسیم گردد، می تواند هر بخش توسط دانشجو اجرا شده و در این صورت پایان نامه ی وی نیز تلقی خواهد شد.

 

 

جلسه شورای پژوهشی واحد تحقیقات اختلالات ارتباطی ۹۴/۷/۱۵

 

جلسه شورای پژوهشی واحد تحقیقات اختلالات ارتباطی در تاریخ ۹۴/۷/۱۵ با حضور اعضای شورای پژوهشی واحد تحقیقات برگزارگردید. در این جلسه لوگوی مربوط به واحد تحقیقات و فرآیند پیشنهادی تصویب طرح پژوهشی در واحد تحقیقات مورد تصویب قرار گرفتند. همچنین در مورد زمان اعلام فراخوان اول اعضا به بحث و تبادل نظر پرداختند و مقرر شد تا تاریخ ۹۴/۷/۲۷ فراخوان اعلام گردد. همچنین نام رسمی مرکز جهت درج affiliationدر مقالات به فارسی به صورت  "واحد تحقیقات اختلالات ارتباطی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، اصفهان، ایران"و به انگلیسی به صورت "Communication Disorders ResearchCenter, Isfahan University of Medical Sciences, Isfahan, Iran"تصویب شد. 

 

 

 

جلسه شورای پژوهشی واحد تحقیقات اختلالات ارتباطی  ۹۴/۸/۱۳

 

جلسه شورای پژوهشی واحد تحقیقات اختلالات ارتباطی در تاریخ ۹۴/۸/۱۳ با حضور اعضای شورای پژوهشی واحد تحقیقات برگزارگردید. در این جلسه اعضاء به بحث و تبادل نظر درباره برنامه پیشنهادی واحد برای برنامه کوتاه مدت ۱ ساله وبلند مدت ۵ ساله پرداختند و این برنامه ها با تاکید بر انجام طرح های مداخله ای، تالیف یا گردآوری کتاب، چاپ مقاله در نشریات داخلی و خارجی، برگزاری همایش های کشوری و بین المللی، ارائه مقاله در کنگره های داخلی و خارجی، همکاری با سازمان های بین المللی، کسب رتبه برتر در جشنواره ها و انجام طرح های تحقیقاتی با منابع خارجی مورد تصویب قرار گرفت.

 

جلسه شورای پژوهشی واحد تحقیقات اختلالات ارتباطی ۹۴/۱۰/۲۱

جلسه شورای پژوهشی واحد تحقیقات اختلالات ارتباطی در تاریخ ۲۱/۱۰/۹۴با حضور اعضای شورای پژوهشی واحد تحقیقات برگزارگردید. در این جلسه برای ۸ طرح از میان ۲۲ طرح دریافت شده در طی فراخوان اول واحد تحقیقات که تحت داوری قرار گرفته بودند یک نفر به عنوان داور مسئول مشخص و مقرر گردید داور مسئول با مجری طرح صحبت نموده و توضیحات لازم را جهت اصلاحات مورد نیاز ارائه دهد. طرح های مورد بررسی عبارتند از:

 

۱. مقایسه مهارت های پردازش شنوایی مرکزی در افراد مبتلا به لکنت، آفازی، دیسلکسی، دیزارتری با همتایان طبیعی آنها

 

۲. نتایج آزمون های پتانسیل عضلانی برانگیخته دهلیزی و تصور ذهنی از راستای عمود در افراد مبتلا به کمبود ویتامینD

 

۳. مقایسه ی هوش هیجانی دانش آموزان دوره ی متوسطه ی دوم  دارای لکنت و بدون لکنت شهر اصفهان

 

۴. بررسی حوادث دوران رشد در کودکان مبتلا به اتیسم به تفکیک جنسیت در استان چهارمحال و بختیاری

 

۵. بررسی و مقایسه ی برخی از مهارت های ارتباطي در کودکان طیف اختلالات اتیسم و طبیعی ۵ تا ۶ ساله فارسی زبان

 

۶. بررسی اکوستیک طیف ۳/۱  اکتاو در کودکان دارای کاشت حلزون، سمعک و مقایسه آن با همتایان طبیعی

 

 

۷. طراحی پرسشنامه مهارت های ارتباطی شفاهی پرستار- بیمار